رزرو هتل در مشهد

مشهد مقدس بواسطه وجود مرقد مطهر امام هشتم شیعیان از دیرباز مورد توجه ایرانیان و همچنین سایر علاقمندان و شیعیان جهان اسلام بوده است. اگرچه  70% فضاهای اقامتی و هتل های کشور در این شهر واقع گردیده اما کماکان جدی ترین دغدغه میهمانان و زائران بارگاه منور ثامن الجج (ع) مقوله رزرو هتل در مشهد می باشد.

امروزه استفاده از ابزارهای ارتباط جمعی و همچنین پوشش شبکه اینترنتی منجر به تسهیل دسترسی به هتل ها و سایر مراکز خدمات اقامتی و رفاهی شده است.

هتل رضویه مشهد نیز در راستای تکریم میهمانان و زائران گرانقدر خود اقدام به راه اندازی سیستم رزرو آنلاین هتل نموده تا میهمانان گرامی در هر ساعت از شبانه روز نسبت به رزرو هتل و برنامه ریزی سفر خود اقدام نمایند.

در بخش های ذیل راهنمای رزرو اینترنتی هتل و همچنین قوانین رزرو و کنسلی مزید استحضار ارائه گردیده است.

پیشا پیش اقامت شما را در هتل رضویه مشهد گرامی میداریم.

چنانچه میهمانان گرامی هتل به هر علتی تقاضای ابطال رزرو قطعی خود را داشته باشند لازم است بدواً مراتب را به اطلاع همکاران ما در واحد رزرواسیون رسانده و همچنین بمنظور استرداد وجه پرداختی ، شماره حساب خود را نیز اعلام فرمایند.

لازم به ذکر است عودت وجه صرفا به همان حسابی که پرداخت صورت گرفته قابل انجام میباشد.

جهت اطلاع میهمانان گرامی دستورالعمل کنسلی و ابطال رزرو به شرح ذیل اعلام میگردد:

1- درصورت اعلام و درخواست ابطال تا 5 روز قبل از زمان ورود، پنجاه درصد هزینه یک شب از مجموع کل هزینه رزرو کسر و الباقی به میهمانان گرامی مسترد میگردد.

2- درصورت اعلام و درخواست ابطال تا 3 روز قبل از زمان ورود، هزینه یک شب از مجموع کل هزینه رزرو کسر و الباقی به میهمان مسترد میگردد.

3- درصورت اعلام و درخواست ابطال کمتر از 2 روز قبل از زمان ورود، هیچ وجهی به میهمان مسترد نمیگردد.

درصورت نیاز به خدمات جانبی نظیر ترانسفر بدرقه و استقبال، ویلچر برای تردد در حرم مطهر، گشت شهری و غیره خواهشمند است با همکاران ما در واحد رزرواسیون هتل تماس گرفته و خدمات جانبی مورد درخواست خود را اعلام فرمایید. همکاران ما پس از ارائه توضیحات و  شرایط مربوطه کلیه موارد درخواستی را همانگ و اجرا خواهند نمود.

میهمانان محترم با مراجعه به صفحه اصلی هتل میتوانند در کادر مربوط به رزرو هتل، تعداد اتاق درخواستی، تاریخ ورود خروج و همچنین تعداد نفرات در هر اتاق را تعیین و با کلیک بر روی دکمه جستجو پیشنهادات سیستم را بصورت آنلاین مشاهده نمایند.

پس از مشاهده نتایج، امکان انتخاب اتاق به همراه نوع سرویس پذیرایی وجود دارد. لازم به ذکر است هم اکنون سیستم پذیرایی هتل به 2 روش اتاق صبحانه و یا اتاق صبحانه، نهار و شام (فولبرد) وجود دارد.

پس از انتخاب اتاق و نوع سرویس پذیرایی دکمه رزرو را انتخاب فرمایید. سپس در بخش بعدی شماره تلفن همراه خود را درج و منتظر دریافت پیامک گذرواژه باشید، به محض دریافت پیامک، عدد 5 رقمی ارسال شده را در کادر مورد نظر وارد کرده و دکمه وارد شوید را کلیک نمایید.

در بخش بعدی اطلاعات سرپرست میهمان (نام و نام خانوادگی و شماره همراه) را درج و کادر مربعی کوچک مربوط به آگاهی از قوانین رزرو را انتخاب و در پایان دکمه تایید و ادامه را کلیک نمایید.

در مرحله چهارم صورتحساب خدمات مورد درخواست را مشاهده و جهت واریز وجه، دکمه پرداخت را انتخاب نموده تا به درگاه پرداخت بانکی منتقل شوید.

میهمانان گرامی به دو روش میتوانند هزینه رزرو هتل خود را پرداخت فرمایند.

روش اول: پرداخت با استفاده از سیستم بانکی و کارتهای عضو شبکه شتاب میباشد. در این روش میهمانان گرامی در بخش پایانی فرایند رزرو هتل با انتخاب پرداخت از طریق شرکت کارت اعتباری ایران کیش به صفحه پرداخت منتقل و پس از ورود اطلاعات مربوطه نسبت به پرداخت وجه اقدام می نمایند.

روش دوم: پرداخت از طریق اعتبار کاربر می باشد. لازم به ذکر است این روش مختص آندسته از میهمان دائم و گرانقدری است که دارای اعتبار شارژ حساب در هتل می باشند. این گروه از میهمانان عزیز در بخش پایانی فرایند رزرو هتل با انتخاب پرداخت از طریق اعتبار کاربر نسبت به پرداخت هزینه رزرو خود اقدام می نمایند.

تغییرات در رزرو قطعی به 2 بخش تقسیم میشود:

بخش اول شامل تغییر در مشخصات میهمان و یا همراهان بوده و بخش دوم مربوط به تغییر در تاریخ، نوع سرویس پذیرایی و نوع اتاق درخواستی میباشد.

بخش اول:

هرگونه تغییر در مشخصات میهمانان گرامی به راحتی میسر بوده و همکاران ما در واحد رزرواسیون هتل آماده پاسخگویی و انجام تغییرات مورد نظر شما می باشند. لطفا با شماره تلفن 33653611-051 تماس حاصل فرمایید.

بخش دوم:

تغییرات مربوط به این بخش مشمول قوانین کنسلی رزرو بوده و میبایست از طریق تماس تلفنی با واحد رزرواسیون هتل، رزرو قطعی قبلی کنسل و رزرو جدید جایگزین گردد. در این راستا همکاران ما آماده پاسخگویی و همراهی با شما عزیزان می باشند.